Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#716
Stary 19.09.2009, 09:37
Wisła Kraków - Polonia Bytom 2-1

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek , Małecki.
Zmiany: Jirsak, Cantoro, Ćwielong
Bramki: Sobolewski, Paweł Brożek,