Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni
Offline
#
2079
19.09.2009, 08:36
dzieki wie ktos moze kiedy 10 wyjdzie
ZERO szacunku dla tego gatunku
A.C.A.B.
Kuba_El_ToRo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_El_ToRo
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_El_ToRo