Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 19.09.2009, 00:42
Siema potrzebuje ściągnąc Fm tylko z jakiejs strony najlepiej bo bearshear itp nie wiem dlaczego nie chca mi chodzic jak cos to priv...
ZERO szacunku dla tego gatunku

A.C.A.B.
Odpowiedz cytując