dawidTS napisał(a):

elo,
nietypowe(raczej) pytanie. Co byście kupili tacie(42 lata) na imieniny ? tak do 10-15 zł.
|
Za 10-15 zł ? To ze 2-3 browary ...
Pali ? To jakąś ciekawszą zapalniczkę.
Pije piwo ? To jakiś kufel ładny.
Kibic? Jakiś gadżet, może breloczek do kluczyków.
Koszulkę z napisem "najfajniejszy tata na świecie".
Tablicę rejesracyjną z imieniem (z kukartki)