Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11183
Stary 18.09.2009, 20:22
dawidTS napisał(a):Wyświetl post
elo,

nietypowe(raczej) pytanie. Co byście kupili tacie(42 lata) na imieniny ? tak do 10-15 zł.
Za 10-15 zł ? To ze 2-3 browary ...

Pali ? To jakąś ciekawszą zapalniczkę.
Pije piwo ? To jakiś kufel ładny.
Kibic? Jakiś gadżet, może breloczek do kluczyków.
Koszulkę z napisem "najfajniejszy tata na świecie".
Tablicę rejesracyjną z imieniem (z kukartki)
Odpowiedz cytując