Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#710
Stary 18.09.2009, 20:10
Wisła-Polonia 3:1

Skład: Pawełek-Alvarez,Głowacki,Jop,Piotr Brożek-Łobodziński,Sobolewski,Diaz,Kirm-Małecki,Paweł Brożek
Bramki: Głowacki,Paweł Brożek,Ćwielong
Zmiany: Jirsak,Cantoro,Ćwielong