Wyświetl pojedynczy post
Ral
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Krowodrza (Wisła 5)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#709
Stary 18.09.2009, 19:00
Wisła - Polonia 2:0

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek, Małecki

Bramki: Paweł Brożek, Małecki
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Cantoro
Ajde Zvezdo Sand Nad Goool !