Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3088
Stary 18.09.2009, 18:46
O media to byłbym spokojny, bo one też maja dość betonu i kichy w Polskiej skopanej
taki Kołtoń czy inny Tomaszewski dadzą czadu

Właśnie wyczytałem w necie że jak Steeeeeeeeeffaaannnnnnnnnnn był w Amice
i zdobywał PP razy 2 to tam wtedy rządził :Fryzjer"i stąd te jego sukcesy to może prokuratura z Wrocka NAM pomoże z nowym selekcjonerem?
Takie luźne rozważanie i marzenia)
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.09.2009 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując