O media to byłbym spokojny, bo one też maja dość betonu i kichy w Polskiej skopanej
taki Kołtoń czy inny Tomaszewski dadzą czadu
Właśnie wyczytałem w necie że jak Steeeeeeeeeffaaannnnnnnnnnn był w Amice
i zdobywał PP razy 2 to tam wtedy rządził :Fryzjer"i stąd te jego sukcesy to może prokuratura z Wrocka NAM pomoże z nowym selekcjonerem

?
Takie luźne rozważanie i marzenia

)