Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2069
Stary 18.09.2009, 18:32
Co do staruszków, to ja ostatnio zakupiłem Żurawskiego, bo nie miałem żadnego zdrowego napastnika w zespole. Efekt ?
http://i35.tinypic.com/wjaql1.jpg
http://i36.tinypic.com/w1a9z9.jpg

A wogóle to potrzebuję do mojej Wisły jakiegoś lewego obrońcę. Kluczowe atrybuty do dośrodkowania i szybkość/przyspieszenie, przydałby się też dobry drybling. Ktoś w stylu Velazqueza, albo Razvana Rata - obu już miałem, ale poszli w świat . Powiedzmy, że mogę za takiego grajka dać do 3 milionów euro. Znalazłby się ktoś taki?
Odpowiedz cytując