Co do staruszków, to ja ostatnio zakupiłem Żurawskiego, bo nie miałem żadnego zdrowego napastnika w zespole. Efekt

?
http://i35.tinypic.com/wjaql1.jpg
http://i36.tinypic.com/w1a9z9.jpg
A wogóle to potrzebuję do mojej Wisły jakiegoś lewego obrońcę. Kluczowe atrybuty do dośrodkowania i szybkość/przyspieszenie, przydałby się też dobry drybling. Ktoś w stylu Velazqueza, albo Razvana Rata - obu już miałem, ale poszli w świat

. Powiedzmy, że mogę za takiego grajka dać do 3 milionów euro. Znalazłby się ktoś taki?