|
Mam do Was Wiślickich Braci wielką prośbę. Zaczynam studiować w Krk, a jest uzależniony od F1 i MotoGP. Gdzie w Krakowie można obejrzeć te wyścigi? Możecie mi podać jakieś puby lub kluby? Najlepiej w północno-zachodniej części miasta, ale inne miejsca też będą mile widziane.
|