Wyświetl pojedynczy post
klepcio
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 18.09.2009, 17:34
Mam do Was Wiślickich Braci wielką prośbę. Zaczynam studiować w Krk, a jest uzależniony od F1 i MotoGP. Gdzie w Krakowie można obejrzeć te wyścigi? Możecie mi podać jakieś puby lub kluby? Najlepiej w północno-zachodniej części miasta, ale inne miejsca też będą mile widziane.
Odpowiedz cytując