Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#708
Stary 18.09.2009, 17:09
WISŁA KRAKÓW - POLONIA BYTOM 3-1

SKŁAD: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek , Małecki.
ZMIANY: Jirsak, Cantoro, Ćwielong
STRZELCY: Paweł Brożek, Kirm, Małecki
"Jesteśmy dumą tego miasta..."