Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#707
Stary 18.09.2009, 16:35
Wisła - Polonia Bytom - 3:0
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Pi.Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Cantoro, Ćwielong
Bramki: Sobolewski, Kirm, Paweł Brożek
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.