wolfy napisał(a):

|
Próba zrobienia z Wisły zła polskiej piłki jest nawet nie tyle żałosna, co śmieszna.
|
jedyne co zaluje to to ze nikt za złotych czasów Cupiała nie podjał rekawicy i równał do uwczesniej Wisly.
Kto sie wybija -tego zgonic ,zmiotać,zjeśc -byle nie uciekł z peletonu.
A efekty,czarno na białym widoczne.