Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1999
Stary 18.09.2009, 16:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Próba zrobienia z Wisły zła polskiej piłki jest nawet nie tyle żałosna, co śmieszna.


jedyne co zaluje to to ze nikt za złotych czasów Cupiała nie podjał rekawicy i równał do uwczesniej Wisly.

Kto sie wybija -tego zgonic ,zmiotać,zjeśc -byle nie uciekł z peletonu.

A efekty,czarno na białym widoczne.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując