Kurde wysłałem dziś kumpla z pracy żeby mi postawił kupon bo był w okolicy i oczywiście przyniósł kupon z błędem bo zamiast mieć
Pogoń-Łęczna 1-1 to on postawił Znicz-Zabrze 1-1 może jakimś cudem wejdzie,chociaż wątpie żeby Górnik przegrał drugi mecz pod rząd
Strasznie niski kurs na Barcelonę jest i za wysoki jak dla mnie na West Ham
Rocco w fortunie 2,1 Schalke 3,3 remis 3,00 Wolfsburg