Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3168
Stary 18.09.2009, 15:54
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Nie gadaj głupot, bo sam nie należę do sympatyków Cantoro, ale trzeba mu oddać, że za Kasperczaka to był kawał grajka i tego mu nikt nie odbierze.

jak był taki kawał grajka to czemu Kasperczak przez długi okres pracy wystawiał Go do odstrzału na tzw listę transferową, Cantoro mial naprawdę dobre okresy gry ale przez pewnie 70 % procent w Wiśle był taki nijaki a najgorsze jest to ze zapewne bardziej mu sie nie che niż nie potrafi grac
Odpowiedz cytując