Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
702
18.09.2009, 15:04
Wisła Kraków - Polonia Bytom 2:0
Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Cantoro, Ćwielong
Bramki: Paweł Brożek, Kirm
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak