Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#702
Stary 18.09.2009, 15:04
Wisła Kraków - Polonia Bytom 2:0
Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Cantoro, Ćwielong
Bramki: Paweł Brożek, Kirm