Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1994
Stary 18.09.2009, 14:37
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Stadion to nie miejsce na polityke, zreszta o tym tez mowia FIFA i UEFA(i nie tylko), a do tych organizacji chyba nalezymy ? PiSowcy lubia robic z siebie idiotow.
No ale jaki rozglos, toz to oni jedyni sprawiedliwi a kara od komisji to wina Premiera i wogole zaraz zaczna odwolywac Ministra Sportu przez wotum nieufnosci.
Przepisy jakie sa to sa i trzeba sie do nich dostosowywac, choc dla mnie idiotyczne nie ma wybacz.
,
Odpowiedz cytując