For_FuN_ napisał(a):

Stadion to nie miejsce na polityke, zreszta o tym tez mowia FIFA i UEFA(i nie tylko), a do tych organizacji chyba nalezymy ? PiSowcy lubia robic z siebie idiotow.
|
No ale jaki rozglos, toz to oni jedyni sprawiedliwi a kara od komisji to wina Premiera i wogole zaraz zaczna odwolywac Ministra Sportu przez wotum nieufnosci.
Przepisy jakie sa to sa i trzeba sie do nich dostosowywac, choc dla mnie idiotyczne nie ma wybacz.