Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1993
Stary 18.09.2009, 14:31
Stadion to nie miejsce na polityke, zreszta o tym tez mowia FIFA i UEFA(i nie tylko), a do tych organizacji chyba nalezymy ?
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 18.09.2009 o godz. 15:35.
Odpowiedz cytując