Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3081
Stary 18.09.2009, 14:23
Zarząd PZPN chciał na trenera Piechniczka...

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,70...rem_kadry.html



Po prostu pięknie. Człowiek, który od 13 lat nie trenował żadnej drużyny, miał być zbawcą kadry. Pewnie trenowałby poprzez telekonferencję, ze słynnego fotelu, przed kominkiem w Wiśle.

Ja bardzo szanuję Piechniczka za dawne zasługi, ale to ponury żart. Całe szczęście że sam Pan Antoni się zreflektował i odmówił.

Niemniej - skoro już tak desperackie pomysły się pojawiają, to trzeba się liczyć z tym że Majewski obejmie kadrę na stałe.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując