Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4598
Stary 18.09.2009, 14:04
KaRaSTSW napisał(a):Wyświetl post
Chyba ze tak ale jeszcze nie widziałem meczu w tv zeby pokazywali z trybny przeciwnej trybune główna
Wiele jest takich meczow nawet i w naszej lide, a jak by chciala byc druga ekipa tv np na meczu reprezentacji to miejsce na to maja. Bo czesto jest tak ze sa dwie ekipy tak nawet bylo jak gralismy z Portugalia ze nasze skroty byly z innej strony a u Nich z drugiej strony- jak ogladalem w ich tv to myslalem ze inny mecz ogladam bo bramki padaly od innej strony.
,
Odpowiedz cytując