KaRaSTSW napisał(a):

Chyba ze tak ale jeszcze nie widziałem meczu w tv zeby pokazywali z trybny przeciwnej trybune główna
|
Wiele jest takich meczow nawet i w naszej lide, a jak by chciala byc druga ekipa tv np na meczu reprezentacji to miejsce na to maja. Bo czesto jest tak ze sa dwie ekipy tak nawet bylo jak gralismy z Portugalia ze nasze skroty byly z innej strony a u Nich z drugiej strony- jak ogladalem w ich tv to myslalem ze inny mecz ogladam bo bramki padaly od innej strony.