Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3079
Stary 18.09.2009, 13:41
Żeby protest miał lepszy oddzwiek trzeby spalić flagę i kukłę. Nie wierzę w ten protest, nei uda się,przyjdą brodacze, grubasy z dziecmi i wsio będzie ok. Przyniosą trąbki twarze wymalują, a PZPN ogłosi sukces,że nikt nie spiewał wulgaryzmó i było miło. I tym tropem będzie chiał brzuchaczy zachęcić do chodzenia na mecze ligowe, bo to kulturalnepłaci za byle co,nie wymagające. Oni takich odbioróćw poszukują, pisze o tym,abyście sobie zdali sprawę że isttniej niebezpieczeństwo,że normalnych ludzi,czytaj kibiców wywalą ze stadionów.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując