Cytat:
|
Rozumiem, że fajnie jest sobie sciągnąć gościa z nazwiskiem, tylko jaki to ma sens w przypadku takich dziadków, którzy pograją sezon wezmą mnóstwo kasy i nie zarobi się na nich nic? Lepiej stawiać na młodych zdolnych.
|
Starsi zawodnicy moga słuzyc za wzor dla mlodszych

tzn mozemy polecic aby dla jakiegos mlodszego zawodnika ten weteran był mentorem, z tego co zauwazylem to bardzo wiele to daje, pilkarze młodiz dorastaja psychicznie do gry i naprawde polepszaja swoje umiejetnosci sportowe w szybkim czasie

Poza tym staruszki nie sa tacy zli

Ja sprowadizlem Celestiniego (reprezentant Szwajcarii) 33 lata teraz juz 34 i calkiem fajnie sobie radził. Wiele zalezy jak zawodnik fizycznie wytrzymuje posuwanie sie w wieku, taki Inzaghi czy Del Piero to pewniew polskiej lidze by kosilii w wieku 35 lat
