Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4410
Stary 18.09.2009, 09:56
Hehe, ok, mój post absolutnie nie miał mieć charakteru napinkowego

Co do obstawiania - korci mnie gruby pieniądz na jutrzejszą Aston Ville i niedzielny Real. ALe wciąż myślę.
Odpowiedz cytując