Wyświetl pojedynczy post
Krolik
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: CHICAGO . Illinois

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4578
Stary 17.09.2009, 22:05
Szaman1974 napisał(a):Wyświetl post
DZIURĘ to masz chyba w mózgu Zamiast się cieszyć z tego co będzie to tylko narzekacie i płaczecie...jestem ciekaw ilu z Was zapełni ten stadion...
Typowo polskie myslenie panie "szaman"
Cieszmy sie z tego ze tam NIC do NICZEGO nie pasuje, ze wyglada to jak by droge w Wachocku budowali , ze to dwa projekty dwoch innych stadionow ze na siłe to sztukował Obtułowicz ......... ale ZA TO BEDZIE !!!!!!
Ps
Ciekaw jestem jak ktos by Ci Sprzedał NOWEGO Mercedesa...... ale za to z przodem i tyłem od malucha !!! cieszył bys sie ze masz ...Mecedesa !!!
Jak długo na Wawelu .............




___________________________________
Odpowiedz cytując