Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#693
Stary 17.09.2009, 22:00
Wisła - Polonia Bytom 3:0

Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Pi.Brożek - Łobodziński, Diaz, Sobolewski, Kirm - Małecki, Pa.Brożek

Zmiany: Jirsak, Cantoro, Ćwielong

Bramki: Pa. Brożek, Sobolewski, Diaz
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.