Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1242
Stary 17.09.2009, 20:30
hehe dobre z tymi sedizami "bramkowymi". Na polsacie futbol w studio pokazywali skrot z jakiegos meczu i była sporna sytuacji bo koles wybijał pilke z linii bramkowej. Sdzia bramowy orzekl ze gola nie było ale jak Kołtonie i inne eksperty zobaczyły sytuacje to powiedzieli "ojjj" i sie zastanawiali czy rzeczywiscie gola nie było hehe czyli generalnie jak bylo w tej sytuacji tak pozostało, sedzia bramkowy orzekl ze gola nie było ale nie wykluczone ze sie mylil
Odpowiedz cytując