|
Miejmy nadzieje ze skoncyzła sie era Jacka Krzynowka w reprezentacji. Z całym szacunkiem dla niego, dla jego wyczynow (zawsze w pamieci mam piekne brameczki jak grał w B. Leverkusen z Realem od slupka i plecow Casillasa w LM hehe i z Portugalia to samo od plecow Ricardo) ale kurcze kiedys wszytsko ma swoj koniec i jak gosc juz nie wnosi do reprezentacji duzo to niech sie z nia pozegna. Rozumiem ze moze jest ambitny i jak dostaje powolanie to chce je wykorzystac ale czy w perspektywie Euro 2012 potrzebny nam jest 30 kilku letni pilkarz na ktorego pozycji mogłby grac Mały czy nawet Peszko, ba własnie Piszczek mogłby tez grac na lewej pomocy. Czy naprawde lepszy jest stary pilkarz niz młodzi GRAJĄCY w swoich klubach zawodnicy
|