|
Wisła - Polonia Bytom 3:1
Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Pi.Brożek - Łobodziński, Diaz, Sobolewski, Kirm - Małecki, Pa.Brożek
Zmiany: Jirsak, Cantoro, Ćwielong
Bramki: Pa. Brożek, Kirm, Małecki
Ostatnio edytowane przez tragez88 : 18.09.2009 o godz. 15:11.
|