Wyświetl pojedynczy post
tragez88
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#692
Stary 17.09.2009, 20:09
Wisła - Polonia Bytom 3:1

Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Pi.Brożek - Łobodziński, Diaz, Sobolewski, Kirm - Małecki, Pa.Brożek

Zmiany: Jirsak, Cantoro, Ćwielong

Bramki: Pa. Brożek, Kirm, Małecki
Ostatnio edytowane przez tragez88 : 18.09.2009 o godz. 15:11.