Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 17.09.2009, 19:54
http://www.sport.pl/F1/1,96297,70521...Formule_1.html

Żenada, totalna żenada.

Moim zdaniem francuski koncern powinien zostać wykluczony z F1. Alonso się jakoś wywinie, ale niesmak pozostanie.

Dalej nie chce mi się w to wierzyć. Okazuje się, że środowisko F1 jest jeszcze gorsze, niż działacze w polskiej piłce.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując