http://www.sport.pl/F1/1,96297,70521...Formule_1.html
Żenada, totalna żenada.
Moim zdaniem francuski koncern powinien zostać wykluczony z F1. Alonso się jakoś wywinie, ale niesmak pozostanie.
Dalej nie chce mi się w to wierzyć. Okazuje się, że środowisko F1 jest jeszcze gorsze, niż działacze w polskiej piłce.