Wyświetl pojedynczy post
fugiell
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16225
Stary 17.09.2009, 19:14
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Bo jak nie bylo skautow to byl placze ze taki klub jak Wisla powinien miec ich z dziesieciu bo inaczej europejski klub nie moze funkcjonowac, i wogole jak mozna robic transfery bez dlugiej obserwacji itp.
Jak juz sa skauci i ogladaja zawodnikow to jest placz ze za duzo zarabiaja i wogole po co ogladaja.

Po prostu dla nie ktorych kazdy powod jest dobry zeby sobie ponazekac, taka cecha narodowa.
No dokladnie, ale kazdy powod do narzekania jest dobry

Dla mnie niech szukaja i maja z 15 albo wiecej pasujacych nam zawodnikow ... a nie tak, ze jest ich na liscie 2 albo 3 i do tego trzeba ich testowac ... :/
Odpowiedz cytując