saklak1906 napisał(a):

Bo jak nie bylo skautow to byl placze ze taki klub jak Wisla powinien miec ich z dziesieciu bo inaczej europejski klub nie moze funkcjonowac, i wogole jak mozna robic transfery bez dlugiej obserwacji itp.
Jak juz sa skauci i ogladaja zawodnikow to jest placz ze za duzo zarabiaja i wogole po co ogladaja.
Po prostu dla nie ktorych kazdy powod jest dobry zeby sobie ponazekac, taka cecha narodowa.
|
No dokladnie, ale kazdy powod do narzekania jest dobry
Dla mnie niech szukaja i maja z 15 albo wiecej pasujacych nam zawodnikow ... a nie tak, ze jest ich na liscie 2 albo 3 i do tego trzeba ich testowac ... :/