saklak1906 napisał(a):

Bo jak nie bylo skautow to byl placze ze taki klub jak Wisla powinien miec ich z dziesieciu bo inaczej europejski klub nie moze funkcjonowac, i wogole jak mozna robic transfery bez dlugiej obserwacji itp.
Jak juz sa skauci i ogladaja zawodnikow to jest placz ze za duzo zarabiaja i wogole po co ogladaja.
Po prostu dla nie ktorych kazdy powod jest dobry zeby sobie ponazekac, taka cecha narodowa.
|
HEHE to jest Polska
ale przecież Wiślacka siatka już jest podobno od dawna?
jakies tam nazwiska zagraniczych skautów były
