Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16224
Stary 17.09.2009, 19:02
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Bo jak nie bylo skautow to byl placze ze taki klub jak Wisla powinien miec ich z dziesieciu bo inaczej europejski klub nie moze funkcjonowac, i wogole jak mozna robic transfery bez dlugiej obserwacji itp.
Jak juz sa skauci i ogladaja zawodnikow to jest placz ze za duzo zarabiaja i wogole po co ogladaja.

Po prostu dla nie ktorych kazdy powod jest dobry zeby sobie ponazekac, taka cecha narodowa.

HEHE to jest Polska

ale przecież Wiślacka siatka już jest podobno od dawna?
jakies tam nazwiska zagraniczych skautów były
Odpowiedz cytując