Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#691
Stary 17.09.2009, 18:49
Wisła - Polonia Bytom 3:0

Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Pi.Brożek - Łobodziński, Diaz, Sobolewski, Kirm - Małecki, Pa.Brożek

Zmiany: Jirsak, Cantoro, Ćwielong

Bramki: Pa. Brożek, Kirm, Łobodziński
Ostatnio edytowane przez amauri1990 : 18.09.2009 o godz. 18:59.