|
Wisła - Polonia Bytom 3:0
Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Pi.Brożek - Łobodziński, Diaz, Sobolewski, Kirm - Małecki, Pa.Brożek
Zmiany: Jirsak, Cantoro, Ćwielong
Bramki: Pa. Brożek, Kirm, Łobodziński
Ostatnio edytowane przez amauri1990 : 18.09.2009 o godz. 18:59.
|