Wojtas napisał(a):

Z Lobodzinskim to chyba jakies zarty.
Chlop za tyle pieniedzy ile miesiecznie pobiera powinien biegac od pola karnego do pola karnego pelne 90 minut.
Tymczasem Wojtek jest "zajebany" a pozytkow z jego dosrodkowan to tak jedno na 10 ,jest dobre.
Nie mam nic do niego,ale niech sie chlop ogarnie i otrzezwieje albo pooglada na jutjube wyczyny prawdziwych prawych pomocnikow zeby zobaczyc jak to sie gra na prawde,
|
:wiem ****a zajebany bylem: gra jak gra, ale co by bylo gdyby go nie bylo?
Wtedy bylo by przesuwanie Alvareza do przodu, bądz robienie z Diaza tym razem prawego skrzydłowego.
Łobo to idealny, polski skrzydłowy.Zapierdala tak ze po 50 minutach juz zdycha, kiwka na prawą, % udanych dośrodkowań to numer na plecach. Ale walczy, potrafi przebić główkę czasem na walizke kogoś zrobi.
Inaczej po europejsku,średni piłkOrz