Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3133
Stary 17.09.2009, 18:23
też nie jestem wielbicielem Łobo ale jednak pare razy zagrał nie źle(mecz z Lechią w zeszłym sezonie) tak więc dajcie mu jeszcze szanse, może sie w końcu przełamie do dobrej gry na dłużej
Odpowiedz cytując