Z Lobodzinskim to chyba jakies zarty.
Chlop za tyle pieniedzy ile miesiecznie pobiera powinien biegac od pola karnego do pola karnego pelne 90 minut.
Tymczasem Wojtek jest "zajebany" a pozytkow z jego dosrodkowan to tak jedno na 10 ,jest dobre.I to ma byc prawy pomocnik

?2 gole z Lechia dajace nam majstra -ok super ,ale to juz bylo i czas pokazac cos wiecej.
Nie mam nic do niego,ale niech sie chlop ogarnie i otrzezwieje albo pooglada na jutjube wyczyny prawdziwych prawych pomocnikow zeby zobaczyc jak to sie gra na prawde,