Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3132
Stary 17.09.2009, 18:23
Z Lobodzinskim to chyba jakies zarty.


Chlop za tyle pieniedzy ile miesiecznie pobiera powinien biegac od pola karnego do pola karnego pelne 90 minut.

Tymczasem Wojtek jest "zajebany" a pozytkow z jego dosrodkowan to tak jedno na 10 ,jest dobre.I to ma byc prawy pomocnik?2 gole z Lechia dajace nam majstra -ok super ,ale to juz bylo i czas pokazac cos wiecej.
Nie mam nic do niego,ale niech sie chlop ogarnie i otrzezwieje albo pooglada na jutjube wyczyny prawdziwych prawych pomocnikow zeby zobaczyc jak to sie gra na prawde,
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.09.2009 o godz. 18:27.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując