Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#690
Stary 17.09.2009, 17:25
Wisła - Polonia Bytom 3 - 1
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Diaz, Sobolewski, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Bramki: Brozek Pa , Jirsak , Sobolewski

Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Singlar
Jovanovic - masz plusa.