Na zdjęciach bluzy Lechii FC Tczew, myśle, że takiego typu bluzy powinny się pojawić w fanatyku, nawet za cenę +150zł. Wzór na klatce piersiowej dobrej jakości, dodatkowo coś na plecach. Dwa rodzaje do wyboru : bez kaptura lub z kapturem. Kolory to myśle głównie: czerwony, szary, czarny?
Tak jak mówi Oress, można wyprodukowac 10-20 szt. na początek i zobaczyć jak szybko zejdą i czy w ogóle zejdą
http://i26.tinypic.com/10oio0g.jpg
http://i25.tinypic.com/nzehww.jpg