Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1235
Stary 17.09.2009, 13:30
tofik napisał(a):Wyświetl post
Obejrzałem mecz Unireii wczoraj i muszę powiedzieć, że zaimponowali mi. Nie umiejętnościami, bo tych zabrakło, ale widać hard work Wystarczy, że ich ktoś zlekceważy i mogą zrobić niespodziankę w meczu u siebie.
Ale zdaniem niektórych - to słaby klubik, a Petrescu to ciota.

W Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn!!

Sardyn - dzięki. Faktycznie jest. W To&Owo nie było odnotowane...
Odpowiedz cytując