tofik napisał(a):

Obejrzałem mecz Unireii wczoraj i muszę powiedzieć, że zaimponowali mi. Nie umiejętnościami, bo tych zabrakło, ale widać hard work Wystarczy, że ich ktoś zlekceważy i mogą zrobić niespodziankę w meczu u siebie.
|
Ale zdaniem niektórych - to słaby klubik, a Petrescu to ciota.
W Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn!!
Sardyn - dzięki. Faktycznie jest. W To&Owo nie było odnotowane...
