Cytat:
|
- Nie zamierzamy podejmować żadnych ruchów, bo nie wiemy czy Wojtek jest czemuś winien. Jeżeli będziemy mieli taką pewność, to wtedy będziemy myśleć co zrobić - oznajmił "Futbol News" rzecznik Wisły Adrian Ochalik.
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Jesli to prawda, ze kolejne przesluchanie Lobodzinskiego ma sie odbyc 28 wrzesnia, to raczej nie grozi mu pojmanie 2 pazdziernika po meczu ze Slaskiem
Swoja droga pierwsze slysze, ze Wojtek juz zeznawal w tej sprawie (?) W takim razie mozna zakladac, iz zglosil sie dobrowolnie.