Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3120
Stary 17.09.2009, 13:13
Cytat:
- Nie zamierzamy podejmować żadnych ruchów, bo nie wiemy czy Wojtek jest czemuś winien. Jeżeli będziemy mieli taką pewność, to wtedy będziemy myśleć co zrobić - oznajmił "Futbol News" rzecznik Wisły Adrian Ochalik.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Jesli to prawda, ze kolejne przesluchanie Lobodzinskiego ma sie odbyc 28 wrzesnia, to raczej nie grozi mu pojmanie 2 pazdziernika po meczu ze Slaskiem
Swoja droga pierwsze slysze, ze Wojtek juz zeznawal w tej sprawie (?) W takim razie mozna zakladac, iz zglosil sie dobrowolnie.
Odpowiedz cytując