Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#684
Stary 17.09.2009, 10:02
Wisła - Polonia Bytom

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek, Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm, Małecki, Paweł Brożek

Zmiany: Singlar, Jirsak, Cantoro

Wynik: 3:0

Bramki: Paweł Brożek, Małecki, Głowacki
Ostatnio edytowane przez Kamil : 17.09.2009 o godz. 12:43.
TYLKO WISŁA