|
Wisła - Polonia Bytom
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek, Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm, Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Singlar, Jirsak, Cantoro
Wynik: 3:0
Bramki: Paweł Brożek, Małecki, Głowacki
Ostatnio edytowane przez Kamil : 17.09.2009 o godz. 12:43.
|