Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 16.09.2009, 23:01
Tak się nadziwić nie mogę. Debreczyn budżet 2 mln euro,zawodnicy zarabiają, najlepszy 150 tysięcy,a my ****a nie mamy dobrego prawoskrzydłowego, co dośrodkować potrafi. Za to mamy Łobodzińskiego za 350 tysięcy rocznie,co nic nie umie. Dosłownie nic. I niech nikt mi nie mówi,że ciężko jest dobrych graczy ściągnąć,którym się chce. Żal. Budujemy sny o potędze w oparciu o styropian.


Co do Murawskiego. Gdzie tutaj brak ambicji? idzie tam gdzie mu więcej płacą i gdzie jest rywalizacja. Bo ogólnie w Europie kluby maja więcej niż13 zdolnych do gry zawodników. Przynajmniej jak wchodzi do gry to na podstawie swoich umiejętności a nie,że gra bo nie ma zmiennika, a jak jest to aż żal wspominać. Czyli rozwojem piłkarskim byłaby gra w średniej Amice w beznadziejnej lidze polskiej?Rzeczywiście ambicje zaspokojone i szanse rozwoju pełne. Co po niektórzy muszą się otrząsnąć i zdać sobie sprawę,ze jesteśmy piłkarskim zadupiem.

inter - Barca zawiodła bo inaczej być nie mogło. Przereklamowane mecze zawsze to do siebie mają,ze zawodzą.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując