Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
#
1217
16.09.2009, 22:15
To dopiero początek, ligi dopiero startują i póki co za dużo nie można powiedzieć. Ale zastanawia mnie jedno w czym Kosowski jest słabszy od Łobodzińskiego, Wilka czy Krzynówka.
RAFi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAFi89
Znajdź inne posty napisane przez RAFi89