Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16217
Stary 16.09.2009, 21:58
Wsumie fugiell ma racje. I nie mozemy oceniac ich po tygodniu pracy. Dajmy im 2 okienka i dopiero wtedy bedziemy narzekac albo wychwalac pod niebiosa.
Odpowiedz cytując