Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
16217
16.09.2009, 21:58
Wsumie fugiell ma racje. I nie mozemy oceniac ich po tygodniu pracy. Dajmy im 2 okienka i dopiero wtedy bedziemy narzekac albo wychwalac pod niebiosa.
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS