|
Standard naprawdę pokazał klasę przegrywając z bądź co bądź słabym Arsenalem a prowadzili 2:0.Arsenal już od kilku lat moim zdaniem swoją grą rozczarowuje a dzisiejszy mecz pokazał że brak tej drużynie czegoś .Mało tego brakuję im napastnika po odejściu Adebayora.Liverpool też dzisiaj zagrał słabo mam wrażenie że drużyna dużo straciła po odejściu Arbeloi i Alonso.1:0 ze słabiutkimi Węgrami nie napawa optymizmem ale jedna jaskółka wiosny nie czyni i mam nadzieję że Liverpool będzie grał lepiej w kolejnych spotkaniach.
|