Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 16.09.2009, 21:50
Standard naprawdę pokazał klasę przegrywając z bądź co bądź słabym Arsenalem a prowadzili 2:0.Arsenal już od kilku lat moim zdaniem swoją grą rozczarowuje a dzisiejszy mecz pokazał że brak tej drużynie czegoś .Mało tego brakuję im napastnika po odejściu Adebayora.Liverpool też dzisiaj zagrał słabo mam wrażenie że drużyna dużo straciła po odejściu Arbeloi i Alonso.1:0 ze słabiutkimi Węgrami nie napawa optymizmem ale jedna jaskółka wiosny nie czyni i mam nadzieję że Liverpool będzie grał lepiej w kolejnych spotkaniach.
Odpowiedz cytując