|
Brożka by się przydało sprzedać już od roku. Szkoda tylko, że nikt nie chce go kupić. Taką sobie niestety wyrobili nasi zawodnicy markę, że każdy się teraz boi pieniędzy wyłożyć.
Z resztą, przy takiej grze jak teraz Pawła B. , to świeżość prędzej będzie się wiązała z odejściem Cantoro.
Ostatnio edytowane przez tofik : 16.09.2009 o godz. 19:11.
. .
|