flamengista napisał(a):

Zastanawiam się - po co Csaplar ogląda zawodnika, na którego nas nie stać i pobiera za to 20 tys. złotych miesięcznie?
Może niech chłop sobie poogląda Messiego na żywo - wrażenia estetyczne o niebo lepsze, a owoce takiego "oglądania" będą podobne.
Paranoja. Mam podobne zdanie jak przedmówcy. Skończyło się okienko, to nagle "interesujemy się". Znowu mydlenie oczu i słodkie pierdzenie.
|
O tym samym pomyślałem jak to przeczytałem. Choć z drugiej strony przydałoby się Brożka sprzedać aby kupić kogoś nowego,jakaś nowa jakość by się przydała.
Z drugiej strony warto mieć notesik gotowy na wypadek odejścia Brożka. Ale z drugiej strony mamy bić się o rundę wstępną LE z jakimś żółtodziobem?Dziwne to wszytko.