Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16214
Stary 16.09.2009, 18:43
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się - po co Csaplar ogląda zawodnika, na którego nas nie stać i pobiera za to 20 tys. złotych miesięcznie?

Może niech chłop sobie poogląda Messiego na żywo - wrażenia estetyczne o niebo lepsze, a owoce takiego "oglądania" będą podobne.

Paranoja. Mam podobne zdanie jak przedmówcy. Skończyło się okienko, to nagle "interesujemy się". Znowu mydlenie oczu i słodkie pierdzenie.
O tym samym pomyślałem jak to przeczytałem. Choć z drugiej strony przydałoby się Brożka sprzedać aby kupić kogoś nowego,jakaś nowa jakość by się przydała.


Z drugiej strony warto mieć notesik gotowy na wypadek odejścia Brożka. Ale z drugiej strony mamy bić się o rundę wstępną LE z jakimś żółtodziobem?Dziwne to wszytko.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując