Witam potrzebuję zrobić w np Excelu tabelę dotyczącą wydatków jak i wynik spalania samochodu.Mianowicie chodzi o to mówiąc potocznie żeby program obliczał ile auto spaliło na pełnym baku osobno gazu osobno benzyny oraz żeby miesięcznie obliczał koszt odpukać napraw.Chciałbym aby ktoś ilustracyjnie mi to pokazał dzięki czemu będę mógł sam kontynuować przygodę z np Excelem

Dodam że podstawy jako tako umiem lecz regułek nie pamiętam... Chciałbym też aby wynik ze spalania był osobno...Mam nadzieję że informatyk czytający to poświeci chociaż 5 minut i mi pomoże ;> Pozdrawiam

