Wyświetl pojedynczy post
gse
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: With Picture :b

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11144
Stary 16.09.2009, 17:27
Witam potrzebuję zrobić w np Excelu tabelę dotyczącą wydatków jak i wynik spalania samochodu.Mianowicie chodzi o to mówiąc potocznie żeby program obliczał ile auto spaliło na pełnym baku osobno gazu osobno benzyny oraz żeby miesięcznie obliczał koszt odpukać napraw.Chciałbym aby ktoś ilustracyjnie mi to pokazał dzięki czemu będę mógł sam kontynuować przygodę z np Excelem Dodam że podstawy jako tako umiem lecz regułek nie pamiętam... Chciałbym też aby wynik ze spalania był osobno...Mam nadzieję że informatyk czytający to poświeci chociaż 5 minut i mi pomoże ;> Pozdrawiam
Cytat:
...Nasza Siła Was Przerasta -WISŁA KRAKÓW- Lepsza Strona Tego Miasta...
Odpowiedz cytując