Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
M@Terac
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów
Offline
#
671
16.09.2009, 15:13
Wisła - Polonia 3:1
Skład : Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop , Piotr Brożek - Łobodziński , Sobolewski , Diaz , Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Bramki: Kirm, Paweł Brożek, Małecki
Zmiany: Ćwielong, Singlar, Jirsak
www.ymt24.pl
M@Terac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M@Terac
Odwiedź stronę domową użytkownika M@Terac!
Znajdź inne posty napisane przez M@Terac