Wyświetl pojedynczy post
M@Terac
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#671
Stary 16.09.2009, 15:13
Wisła - Polonia 3:1
Skład : Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop , Piotr Brożek - Łobodziński , Sobolewski , Diaz , Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Bramki: Kirm, Paweł Brożek, Małecki
Zmiany: Ćwielong, Singlar, Jirsak