Kordel napisał(a):

O ile miesiecy wczesniej moge wymienic sobie telefon w Erze ew.w Orange tzn.przedłużanie umowy + wymiana tel?
|
w Erze przedluzenie umowy bez wymiany tel 4 msc, a z wymiana tel 2,5 msc wczesniej...
i teraz moje pytanie: umowa mi wygasa 8 grudnia (Era) ,ale juz za tydzien bedzie 2,5 czyli moge new tel wziasc, myslicie zeby poczekac do grudnia, bo beda te "lepsze" tansze czy raczej nie zmieni sie nic specjalnie?