Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11139
Stary 16.09.2009, 15:00
Kordel napisał(a):Wyświetl post
O ile miesiecy wczesniej moge wymienic sobie telefon w Erze ew.w Orange tzn.przedłużanie umowy + wymiana tel?

w Erze przedluzenie umowy bez wymiany tel 4 msc, a z wymiana tel 2,5 msc wczesniej...

i teraz moje pytanie: umowa mi wygasa 8 grudnia (Era) ,ale juz za tydzien bedzie 2,5 czyli moge new tel wziasc, myslicie zeby poczekac do grudnia, bo beda te "lepsze" tansze czy raczej nie zmieni sie nic specjalnie?



Odpowiedz cytując