Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#669
Stary 16.09.2009, 13:27
Wisła - Polonia 2:0
Skład : Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop , Piotr Brożek - Łobodziński , Sobolewski , Diaz , Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Bramki: Paweł Brożek, Małecki
Zmiany: Jirsak, Cantoro, Ćwielong