Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1521
Stary 16.09.2009, 11:04
Ja wiem, ze sprawa już omawiana sto razy, ale Program co mam na lapie jakos nie działa, pamiętam, że była jakaś strona, ale nie mam linka ...

Potrzebuje ściągnąć z YT tę piosenkę: http://www.youtube.com/watch?v=NGodva2v6Wo
W sumie to potrzebuje samo MP3. Jak ktoś napisze instrukcję dla blondynki lub poprostu ściągnie mi i napisze na priv, to podam maila - będę wdzięczna
Odpowiedz cytując